O nás

TOP operák nabízí nejlevnější operativní leasing

Vítejte na TOPOperák.cz

MeSko s.r.o. je silnou, rozvíjející se společností, jejímž cílem je přinášet svým klientům, ty nejzajímavější produkty, služby a zboží v té nejvyšší kvalitě a za ty nejlepší ceny na trhu.

Díky naší jedinečné strategii jsme opravdu schopni našim klientům přinést to nejlepší a zároveň nejlevnější co potřebují pro svůj život i podnikání. Specializujeme se především na zajištění nejlevnějších dodávek elektrické energie, plynu, jakéhokoliv zboží a služeb. Veškeré služby zajišťujeme pro živnostníky, firmy i fyzické osoby.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou a proto díky našim zkušenostem a schopnostem šetří na dodávkách elektřiny a plynu v řádech desítek procent oproti svým původním nákladům. A to není vše naši partneři se na nás obracejí s nerůznějšími požadavky na oblasti ve kterých by rádi ušetřili a my jim ve většině případů vycházíme vstříc.

Proč zvolit TOPoperák.cz

Naší specializací je operativní leasing pro Váš nový vůz. Díky perfektním znalostem trhu Vám dokážeme zajistit Váš vysněný vůz za ty nejlepší podmínky na českém trhu. Dokážeme naplnit i ty nejnáročnější představy o Vašem voze. Všechny naše automobily si můžete objednat v různých možnostech nájezdu kilometrů a také ve variantě All inclusive (proklik). Doufám, že se s námi budete spokojeni a objevíte kouzlo operativního leasingu tak jako tisíce zákazníků před Vámi

Děkujeme, že jste si vybrali naši stránku pro výběr vašeho nového vozu.

Zaujaly Vás naše služby?
+420 725 456 782