Často kladené otázky.

Základní výhodou jsou nízké pořizovací výdaje a také využití nadstandardních slev při pořízení vozu smluvním partnerem, díky čemuž se často dostanete na velmi atraktivní splátku. Jaký vůz si vyberete je jen na vás. Víte, kolik vás vůz měsíčně stojí a jak dlouho budete vozidlo užívat. Vozidlo si po skončení “operáku” můžete odkoupit za jeho zůstatkovou hodnotu. Většinou se také nemusíte starat o servis či řešení pojistných událost.

Základní rozdíl je v tom, že po ukončení operativního leasingu se nestáváte automaticky majitelem vozidla, ale můžete si okamžitě pořídit nové, lepší. U finančního leasingu platíte výrazně vyšší částku a vozidlo po jeho skončení přechází do vašeho vlastnictví.

Každý operativní leasing obsahuje v ceně zákonná a havarijní pojištění, která potřebujete k provozu vozidla a nezbytné poplatky a daně. Dle potřeby klienta je možné zvolit také variantu Full service, která v ceně obsahuje navíc servis a pneumatiky. Vy tak pouze jezdíte a o vše ostatní se postaráme my.

Poskytujeme operativní leasing jak pro fyzické či právnické osoby, tak i pro OSVČ. Vždy však musíte mít sídlo společnosti, resp. trvalý pobyt v České republice. Chcete vědět více? Kontaktujte naše odborníky, rádi vám s výběrem pomohou.

Obrovskou výhodou operativního leasingu je 0% akontace. U některých nabídek vybíráme pouze vratnou kauci, která slouží pro krytí případných splatných pohledávek. Ve splátkách navíc není rozpočítána celá cena vozu, jako u finančního leasingu, ale pouze rozdíl mezi pořizovací a zůstatkovou hodnotou. Splátky jsou tak často až extrémně nízké.

V první řadě je potřeba si vždy uvědomit, k jakému účelu budete vozidlo užívat. Určete si klíčové prvky jako motorizaci, výbavu, váš roční nájezd a naši kolegové vám ji pomohou vybrat ideální vozidlo do každé situace.

Díky naší blízké spolupráci s autopůjčovnami vám pomůžeme vykrýt období, ve kterém se bude váš vůz vyrábět. Případně nabízíme také krátkodobé pronájmy vozidel na 6 měsíců s lepšími cenami a kompletními službami za skvělé ceny.

Často se stane, že kvůli pracovnímu vytížení nebo množství cest neodhadnete předepsaný počet kilometrů. V tom případě je nejlepší kontaktovat leasingovou společnost a nechat si přepočítat celkový nájezd. Zaplatíte sice vyšší splátky, ale vyhnete se vysokým částkám při vrácení vozu. Potřebujete pomoci navýšení nájezdu zařídit? Kontaktujte nás.

Jedná se o počet km, o které můžete překročit celkový nájezd s vaším vozidlem bez účtování dodatečných nákladů. Například při volné hranici 5 000 km a smlouvě na 24 měsíců s nájezdem 20 000 km ročně, můžete vrátit vozidlo s najetými 45 000 km bez dalších nákladů.