Dovoz vozidel

Ověřené vozy z ciziny za skvělé ceny

Vozidla ze zahraničí

Potřebujete dopravit vozidlo ze zahraničí do České republiky? Bez ohledu na typ nebo velikost vozidla Vám rádi pomůžeme. Především v Německu totiž můžete koupit automobil ve výrazně lepším stavu, s daleko lepší výbavou a za lepší cenu než u nás v České republice. Na základě individuálních požadavků, pro Vás vybereme vhodný vůz. Naši experti automobil na místě zkontrolují a dovezou až k Vám.

3 kroky k vašemu vozu

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu, mailu nebo pomocí kontaktního formuláře na webu. Sdělte nám své představy a požadavky, nebo si rovnou domluvte osobní schůzku. Dovoz vyžaduje podrobnou konzultaci, vše proto s Vámi ochotně probereme.

Výběr vozidla

Po konzultaci spojíme Vaše představy s našemi zkušenostmi, dáme vám na výběr s několika možností a vybereme ten nejvhodnější vůz právě pro Vás. Naši experti následně vozidlo zkontrolují, ověří jeho historii a počet najetých kilometrů

Dovoz vozidla

Během několika dní pro Vás automobil vyzvedneme a dovezeme do České republiky. Zařídíme také registraci vozidla a veškeré papírování s tím spojené.

Naše garance

Garantujeme

počet najetých kilometrů

Garantujeme

kompletní historii vozidla, včetně servisní knížky

Garantujeme

původ vozidla

Garantujeme

technický stav vozidla

Zaujaly Vás naše služby?
+420 725 456 782